Hızlı
Randevu

Kayseri Kocasinan Oto Servis

Osman Kavuncu Bulvarı Yeni Sanayi Bölgesi Şeker Mahallesi 6109.Sokak Kocasinan / Kayseri

0352 311 42 37

(0352) 311 42 40

kayseri@autoking.com.trYol tarifi al

Kayseri Oto Servis

Kayseri’de aracınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda güvenilir ellerden hizmet alın. AUTO KING üstün kalitede hizmet anlayışı ile aracınızla ilgili tüm konularda yanınızdadır. Alanında uzman ekibi ile her geçen gün sunduğu hizmetin niteliğini artıran AUTO KING noktalarına gelerek Kayseri’de oto servis alanlarında fark yaratan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Kayseri’de oto tamir hizmetlerini sunarken yüksek teknoloji altyapısını kullanan AUTO KING etkili ve kesin çözümler sunar. Kullandığı teknolojik altyapısını her geçen gün geliştiren AUTO KING uzman ekibiyle alanında adından söz ettiren bir hizmet sunar.

Kayseri’de Mini Onarım

Kayseri’de mini onarım hizmetlerinden faydalanmak AUTO KING uzmanlığı ile mümkün. Sigorta şirketlerinin belirlediği limitler dahilinde aracınızda ufak çaplı hasarlar, hasarsızlık indirimi bozulmadan AUTO KING deneyim ve uzmanlığı ile onarılabilmektedir.

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boya Onarımı, Mini Yama

Oto Döşeme Tamiri

Leke Çıkarma

Ön Cam Onarımı

Plastik Tampon ve Parça Onarımı

Mini Onarım Hizmeti Veren Sigorta Şirketleri

Kayseri’de Güvenilir Hasar Onarım Hizmetleri

Kayseri oto servis noktalarında şu hasar onarım hizmetlerini güvenle alabilirsiniz:

AUTO KING Hasarda Yanınızda

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

AUTO KING Dolu Hasarı Onarımı

AUTO KING Hasar Hizmeti

Mobil Kaza Tespit Tutanağı

Oto Bakım Hizmetlerinde Kayseri AUTO KING

Kayseri’de oto bakım alanında titiz ve güvenilir hizmet sağlayan AUTO KING Kayseri oto servis noktasına hemen gelin. Oto bakım hizmetlerinde deneyimi ve teknolojiyi bir arada bulunduran AUTO KING müşterileri için üst düzey memnuniyeti önemsemektedir.

Detaylı İç ve Dış Temizlik

Seramik Kaplama

Motor Temizleme ve Koruma

Ozon ile Kabin İçi Sterilizasyon Hizmeti

Cam Filmi

Boya Koruma

Kaput Koruma Filmi

Klima ve Bakteri Temizliği

Jant Temizliği ve Bakım

Ön Cam Su Kaydırıcı Uygulaması

AUTO KING farkıyla oto bakım online randevu sisteminden randevu oluşturmak çok kolay. Aracınızı ilgilendiren tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz mini onarım, hasar onarım, oto bakım ve otomekanik hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 

AUTO KING Kayseriotobakım ve Kayseri oto mekanik alanındaki hizmetlerini eğitimli ekibi sayesinde üst düzey uzmanlıkla sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde profesyonel yaklaşımını, teknoloji ile harmanlayarak sürücülere sunmaktadır. AUTO KING üst düzey kalitedeki hizmetlerin Türkiye’nin her yerinde yüksek teknoloji ve kalite standartlarında verilmesini sağlar.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.