Hızlı
Randevu

İstanbul Çekmeköy Oto Servis

Merkez Çekmeköy Mh.Selimiye Cd Bodrtum kat.no:3-4 Çekmeköy/ İSTANBUL

(0216) 642 10 53

cekmekoy@autoking.com.trYol tarifi al

Çekmeköy Oto Servis

Çekmeköy’de oto servis alanında ihtiyacınız olan her konuda tek bir çatı altında çözüm bulabilirsiniz. AUTO KING aracınızla ilgili tüm konularda alanında uzman ekliplerle ve yüksek teknolojik ekipmanları ile hizmetinizdedir. Sahip olduğu deneyimini tüm Türkiye’de olduğu gibi Çekmeköy araç servis noktasında da sizlerle buluşturmaktadır. Aracınızı AUTO KING uzmanlarına güvenle emanet edebilirsiniz.

Çekmeköy’de Güvenilir Oto Servis 

Uzmanlığını yüksek teknoloji ile harmanlayan AUTO KING fark yaratan bir hizmet sunar. Sunduğu hizmetlerde müşterilerinin üst düzey memnuniyetini sağlayan AUTO KING Çekmeköy’de otomobil servis alanında hizmetinizde. Eğitimli ekibi ile mini onarım, hasar onarımı, otomobil mekanik hizmetleri ve oto bakım hizmetleri kapsamında sunulan hizmetleri hemen keşfedin.

Çekmeköy’de Mini Onarım Hizmetleri

Bir otomobilde meydana gelen ufak çaplı hasarlar sigorta şirketlerinin belirlediği limitler dahilinde onarılabilmektedir. Mini onarım hizmetleri kapsamında onarımı yapılan hasarlar otomobilin hasarsızlık indirimi bozulmadan tamir edilebilir. Mini onarım uygulamalarıyla ilgili aldığınız hizmetlerde uzmanlık çok önemlidir. AUTO KING Çekmeköy oto bakım hizmet noktasına gelerek alanında uzman ekiplerden destek alabilirsiniz, Çekmeköy oto servis noktalarından online araç bakım randevusu ayarlayabilirsiniz.

Çekmeköy’de mini onarım hizmetleri bir tık uzağınızda. Otomobilinizde meydana gelen ufak hasarları zaman kaybetmeden mini onarım hizmetleri kapsamında tamir ettirebilirsiniz. Çekmeköy oto servis online randevu sistemi üzerinden kolaylıkla randevunuzu oluşurabilirsiniz.

Çekmeköy’de Oto Ekspertiz Hizmetleri

Çekmeköy oto ekspertiz hizmeti ile yüksek teknolojik araçlarla güvenilir hizmet almak AUTO KING ile mümkün. Oto ekspertiz işlemlerinde aracınızın tüm kaporta ve mekanik sistemindeki sorunlar kontrol etmektedir. Bu şekilde aracın 2. el satışında mağduriyetin önüne geçmek ve otomobilin değerini ortaya koymak mümündür.

AUTO KING ekspertiz hizmeti kapsamında motor test - dyno, fren test cihazı ile ölçüm, amortisör test, play dedektör ile mafsal boşlukları testi, yana kayma testi, boya kaporta testi, arıza tespit cihazı ile ölçüm, OBD cihazı (diagnose) ile obd beyin testi gibi kontroller AUTO KING uzmanları tarafından yüksek teknolojik cihazlarla yapılmaktadır. AUTO KING profesyonelleri araç ekspertiz hizmetlerinde sürücülerin yanındadır.


AUTO KING kalite ve güvencesiyle Çekmeköy’de oto ekspertiz online randevu sisteminden randevunuzu hemen oluşturun. AUTO KING Çekmeköy araba servis noktasından zaman kaybetmeden aracınızı ilgilendiren tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz mini onarım, hasar onarım, oto bakım ve oto mekanik hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.