Hızlı
Randevu

Kaput Koruma Filmi

Kaput Koruma Filmi 

Araç ister seyir halinde ister park halinde olsun, kısa zamanda dış koşullardan zarar görebilir. Aracın görebileceği zararların maliyetleri ve onarım süreleri dikkate alındığında etkili koruma yöntemleri ile bu durumlardan korunmak mümkündür. 

Geleneksel koruma yöntemleri, folyo kullanılması ya da böcek brandaları korumanın yanında aslında aracınızın boya yüzeyine renk tonlarındaki farklılaşma ya da matlaşma gibi farklı zararlar da verebilir. Araçların seyir halindeyken taşlardan en çok etkilenen bölümü kaputtur. Bu uygulama;  taşların kaputa zarar vermesini önler. 

Ön kaput koruma filmleri aracın boyasını güneşin zararlı ışınlarını izole ederek korur. Kuş pisliği, böcek lekeleri ve yağışlardan kaynaklanan zararları engellemeye yardımcı olur.

Kaput koruma filmi boyaya zarar verir mi?

Şeffaf ve güneşe dayanıklı olan kaput koruma boyaya zarar vermez. Boyanın güneşten ve diğer dış etkenlerden izole edilmesini sağlar. Uygulamadan sonra kaput koruma filminin varlığı gözle farkedilmez. En önemlisi ise aracınızı her zamanki gibi yıkayabilir ve temizleyebilirsiniz. 

Kaput koruma filminin ömrü ne kadardır?

Boya koruma filminin ömrü kullanım koşullarına göre farklılık göstermektedir. Aracın dış koşullardan ne derecede etkilendiği gözlemlenerek kaput koruma filmi ihtiyaç duyulduğunda tekrar uygulanabilen bir üründür.

Kaput Koruma Filmi nasıl uygulanır?

  • Öncelikle kaput filminin uygulanacağı zemin iyice temizlenerek uygulama için hazırlanır. Tüm pürüzler temizlenmelidir.
  • Tüm temizliği yapılmış ve hareleri giderilmiş yüzeye Auto King marka kaput filmi yerleştirilir. Oluşan hava kabarcıkları spatula yardımı ile giderilir. 
  • Kaput koruma filminin fazla yerleri kesilir. Sıcak hava uygulanarak filmin yüzeye etkin bir biçimde tutunması sağlanır.

Aracın boyalı kaporta yüzeyinde küçük çizik, göçük gibi küçük hasarlar varsa AUTO KING profesyonelleri tarafından sunulan mini onarım hizmetlerinden faydalanmak büyük önem taşır. Böylece aracın dış görünüşünün ilk günkü haline dönmesi sağlanır.

Kaput koruma filmi uygulama süresi yaklaşık 1,5 saattir.


Aracınızın kaput koruma filmi uygulaması için online oto servis randevu sisteminden randevunuzu hemen alın.


Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.