Oto Bakım Kampanyası

Bitiş Tarihi: 30.09.2020

Kampanya Hakkında:

Seramik Kaplama: Seramik kaplama aracınızın kuş pisliklerinden zarar görmesini geciktirir, güneş ışınlarına karşı oluşabilecek zararlardan aracınızı korur, su itici özelliği sayesinde kir ve sus tutulması azalır ve kullanıma göre 2 yıla kadar araç yüzeyinde parlaklık sağlar.

Detaylı İç Temizlik: Bu işlemde taban , tavan , koltuklar , yan kapı pandizotları , torpido, konsol, bagaj ve bagaj içi komple temizlenir. Koltuklar yıkanarak sonrasında vakum işlemi ile kirlerinden arındırılır. Taban da aynı şekilde yıkanarak vakum işlemi ile kirlerinden arındırılır. Daha sonrasın da ise ahtapot sistemi ile kurutmaya alınır. Bu sayede, araç kabin içi kirlerden arındırılır ve mevcut bakteri ve virüsler yok olur. Araç içi temiz ve hijyenik duruma getirilir.

Klima Bakteri Temizliği: Uygulama da kullandığımız özel fresh koku üniteleri sayesinde el girmeyen hava kanalları ve hava yolları bakteriden arındırılır ve araçta kötü kokular tamamen azalır.

Ozon Dezenfeksiyon: Aracınız temizlendikten sonra, klima soğuk pozisyonunda çalıştırılır ve aracın bir camı hafif aralanarak araç içerisine, ozon makinesinden gelen “gaz” özel aparatlar kullanılarak araç içerisine aktarılır. Ozon gazı klimanın hava kanallarında dolaşarak bakterileri ve kötü kokuyu yok ediyor. Araç içi temiz ve hijyenik duruma getirilir.

*SUV model araçlar için fiyat çalışması tespitten sonra verilecektir

*Tavsiye edilen satış fiyat listesi.