foto

Randevu ve ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız..

Çağrı merkezimiz ile iletişim kurmak için 0850 241 71 90

Boya Koruma Kampanyası

Bitiş Tarihi: 31.08.2020

Kampanya Hakkında:

Bir otomobilin dış görünüşü yıllar içerisinde güneş ışınlarının ve diğer çevre koşullarının olumsuz etkisine maruz kalarak deforme olabilir. Boya koruma işleminin öncelikli amacı araç rengini ve parlaklığını korumak ve zamanla oluşabilecek dış etkilere karşı üst düzey bir koruma sağlamaktır. AUTO KİNG araç boya koruma uygulaması otomobilde renk ve parlaklığının uzun ömürlü olmasını sağlar. Oto Boya Koruma uygulaması, aracın boyalı dış yüzeylerini daha parlak hale getirir. Parlak dış yüzeyle birlikte elde edilen su itici özellik sayesinde suyun araç üzerinde daha az kalarak yok olması sayesinde, su içerisinde bulunan kireç ve partiküllerin boyaya tutunmasını engelleyerek otomobilde uzun süreli parlaklık, kolay temizlenebilir bir yüzey sağlar. Boya Koruma İşleminin Faydaları Nelerdir?

1. Araç renginin ve parlaklığının uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar.

2. Sıfır km otomobillerde ilk günkü görünüşünün uzun süre boyunca korunmasını, ikinci el araçlarda ise sıfır km araç görünüşünün elde edilmesini sağlar.

3. Otomobil cilasının dış faktörlerden etkilenerek kısa zamanda deforme olmasının önüne geçer.

4. Araç boyasına zarar veren zift lekeleri, kuş pisliği ve ağaç reçinesi gibi maddelerden kolaylıkla temizlenmesini sağlar.

5. AUTO KİNG Boya Koruma uygulaması ardından araç dış yüzeyinde oluşan su itici özellik otomobil dış yüzeyinin kolay temizlenebilir olmasını sağlar.

*SUV model araçlar için fiyat çalışması tespitten sonra verilecektir