foto

Randevu ve ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız..

Çağrı merkezimiz ile iletişim kurmak için 0850 241 71 90

Kazandıran Yaz Günleri Kampanyası

Bitiş Tarihi: 31.08.2020

Kampanya Hakkında:

“Detaylı İç ve Dış Temizlik” işleminde, araç iç ve dış aksamına özel olarak AUTO KING Academy tarafından geliştirilen profesyonel kimyasallar ve son teknolji ürün ekipmanlarla detaylı olarak temizleme uygulamasıdır.

Detaylı iç temizlikte; aracın iç aksamları Sağlık Bakanlığı onaylı üstün kir yutucu özellikli Genel temizleyici ile kapı döşeme, torpido, tavan, taban halısı, havalandırma ızgaraları, bagaj havuzu ve kapı iç direklerine varıncaya kadar gözle görülebilir her alana uygulama yapılır. tna Yapılan uygulama araç içerisinde kalıcı bir ferahlık ,hijyen, aile bireyleri ve kullanıcılar için bakterilerden uzak sağlıklı bir yaşam imkanı sağlar.Havalandırma kanal içleri gibi ulaşılamayan alanlar için ise ayrıca ‘’Ozonla Sterilizasyon’’ işlemi yapılması gerekmektedir.

Dış temizlik uygulamasında ise dış yüzeydeki tüm tampon, plastik ve lastik aksamdaki inatçı kirler profesyonel ürünler ile temizlendikten sonra araç oto şampuanı ile derinlemesine yıkanır.(Araç dış yüzeyinde ilave yapılabilecek zift ve reçine temizliği bu uygulama kapsamında yapılmamaktadır.)

*SUV model araçlar için fiyat çalışması tespitten sonra verilecektir