AUTO KING Güncel Haberler


Aracınız doludan hasar görürse ne yapmalısınız?

Auto King Genel Müdürü Engin Atakan’ın kotasyonuyla oluşturulan “Aracınız doludan hasar görürse ne yapmalısınız?” başlıklı içeriğin DHA tarafından servis edilen haber içeriği. Devamını oku..


Sektörün Öncüsü AUTO KING’den yine öncü bir proje

Auto King Elektrikli araç şarj dolum istasyonu alt yapılarını kurmaya başladı Devamını oku..


Auto King ile Gulf Sigorta ‘Mini Onarım Hizmeti’ni yeniledi

Auto King ile Gulf Sigorta, “Mini Onarım Hizmeti” anlaşmasını yenileyerek iş birliklerini güçlendirdi. İki şirket arasında yenilenen anlaşma kapsamında Auto King, mini onarım hizmeti kapsayan paketiyle Gulf Sigorta müşterilerine hasarsızlıklarını bozdurmadan hizmet vermeye devam edecek. Devamını oku..


Mekanik Bakım ile aracınızın ömrünü uzatın!

Aracınızın markası ya da modeli ne olursa olsun mutlaka bakıma ihtiyacı var. Sağlığımıza nasıl dikkat ediyor, rutin kontrollerimizi yaptırıyorsak aracımızın da periyodik bakım işlemlerini aksatmamamız gerekli. Peki, periyodik bakım yaptırılmazsa ne olur? AUTO KING Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erkan Kıraç, aracın ve aracın mekanik parçalarının belli bir ömrü olduğunu bu süre dolduğunda yeni bir parça ile değişim yapılması gerektiğini söyledi. Devamını oku..


Bereket Sigorta, ‘Mini Onarım’da Auto King’le anlaştı

Hali hazırda 18 sigorta şirketi ile işbirliği halinde bulunan Auto King, 1 Temmuz itibariyle Bereket Sigorta müşterilerine de “mini onarım hizmeti” sunmaya başladı. Devamını oku..


Auto King ve Groupama ‘Oto Ekspres’O’ eğitimlerini sürdürüyor

Auto King ve Groupama Sigorta, sektörde gelişimini sürdürülebilir kılmak amacıyla 6 yıl önce Groupama Sigorta ile “Oto Ekspres’O” projesini hayata geçirdi. Devamını oku..


Ethica mini onarımda Auto King ile devam ediyor!

Ethica Sigorta, ‘Mini Onarım’ hizmeti kapsamında Auto King ile anlaşmasını 4. yılı için de yeniledi. Auto King, Ethica Sigorta müşterilerine sahip oldukları kasko poliçeleri kapsamında hasarsızlıkları bozulmadan mini onarım hizmeti vermeye devam edecek. Devamını oku..


Auto King servis ağını büyütmeye devam ediyor!

AUTO KING, sigorta sektöründeki kurumsal müşterilerine ve motorlu taşıt sahiplerine yüksek standartlı hizmet sunmaya devam ediyor. Devamını oku..


Auto King Akademi’de eğitimler devam ediyor

Auto King’in eğitim alanındaki çalışmalarına yön veren Eğitim Akademi, katılımcıların eğitimi 360 derece almalarını sağlıyor. 2019 yılsonunda yaklaşık 120 kişiye eğitim vermeyi hedefleyen şirket; son olarak 14-22 Ekim’de 19 katılımcıya eğitim verdi. Devamını oku..