Hızlı
Randevu

Far Yüzey Temizliği ve Parlatma

Auto King Boya Koruma ve Bakım Far Yüzey Temizliği ve Parlatma

Far Yüzey Temizliği ve Parlatma

Far Yüzey Temizliği ve Parlatma

Otomobil farları çevresel etkenler nedeniyle zamanla tozlanır. Tozlanan farlar aracın dış görünümünü olumsuz etkileyerek aracın daha eski durmasına neden olur. 

Otomobil farları zamanla kullanılan malzemenin doğası gereği matlaşabilir ve renk değiştirebilir. Böyle durumlarda aracın yalnızca dış görünümü etkilenmez. Aynı zamanda sürücülerin gece trafiğinde yol görüşünü etkiler. Matlaşan farlar geceleri otomobil kullanan sürücülerin yolu görmesini zorlaştırır. Diğer yandan da iyi ışık vermeyen farlar karşıdan gelen aracın sizi görmesini zorlaştırır. Karşıdan gelen aracın sizi görmemesi kaza riskini arttırır.

Far Temizliği ve Parlatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Farlar sıfır zımparayla zımparalanarak üstünde oluşan kirli tabakadan arındırılır. Pasta işlemi ile yüzey düzeltilir ve parlatılır. Son olarak cila yapılarak aracın farları pürüzsüz ve ultra parlak hale getirilir.

Aracın farlarında zamanla matlaşma, renk değişikliği, tozlanma gibi durumlar söz konusu olabilir. Far yüzeyinin temizlenmesi uzmanlık gerektiren bir iştir. Aracın orjinalliği bozulmadan far yüzeyi temizliği ve far yüzeyi parlatma hizmetleri AUTO KING tarafından verilmektedir. Sararmış far temizleme hizmeti esnasında kullanılan ürünlerin güvenilirliği oldukça önemlidir. Aracın far camına ve elektronik aksamına zarar vermeyecek özel temizleyiciler kullanan AUTO KING otomobilin orjinalliğine zarar vermez. 

Otomobilin farlarının doğru ayarının olup olmadığı da sürücü için hayati bir öneme sahiptir. Hem karşıdan gelen aracın sizi görmesi, hem de karanlık yollarda görüş mesafesini doğru ayarlamak için AUTO KING far ayarı kontrol hizmetinden faydalanabilirsiniz.

AUTO KING çok uzun yıllara daynan tecrübesi ve uzmanlığı ile alanında fark yaratmaktadır. Türkiye ve dünyada otomobile ilgilendiren tüm hizmetlerle ilgili çözüm noktası olma özelliği koruyan AUTO KING ile kaliteli hizmet almak mümkündür. otomobil falarında matlaşma veya sararma gibi durumlarda ihtiyacınızı alanında profesyonel ekibi ile inceleyerek sizin için en uygun hizmeti sağlamaktadır.

AUTO KING tüm hizmetlerini Türkiye’de yerleşik 47 il 56 servis merkezinde yüksek teknoloji ve onarım standartlarında verir. Size en yakın AUTO KING noktasına gelerek ayrıcalı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Far yüzey temizliği ve parlatma hizmeti için online oto servis randevusu ile randevunuzu hemen oluşturun.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.