Hızlı
Randevu

Cam Filmi

Cam Filmi 

Gün içerisinde seyir halindeyken güneşin zararlı ışınlarından etkilenme oranı çok yüksektir. Araç cam filmi sürücülerin sağlığını koruması açısından önemlidir. Oto cam filmi ile sürücü ve yolcular güneşin zararlı UV ışınlarından korunur.

Araç cam filminin en önemli özelliklerinden biri sürücüleri güneşin zararlı UV ışınlarından korumasının yanında araç içinde seyir halindeyken güvenliği de sağlamasıdır. Cam filmi uygulaması aracın camlarının direncini arttırır. Böylece seyir halindeki aracın dış etmenlerden önemli ölçüde korunmasını sağlar. Oto cam filmi aracın camında meydana gelebilecek çizilme ve kırılma oranını düşürür. Cam filmi sayesinde araç camı direnci arttığı için sürücülerin rahat ve güvenli bir yolculuk geçirmeleri sağlanır.

Cam filmi yaz aylarında temizlik ve bakımı yapılmış klimanın performansını önemli ölçüde attırır. Oto cam filminin klima kullanımına etkisi de bulunmaktadır. Güneş enerjisini soğurma özelliği ile klima kullanımını azaltır. Böylece enerji tasarrufu sağlanır. Sürücülerin araç içerisinde geçirdiği zamanı daha konforlu hale getirir. Otomobilde her mevsim yoğun olarak kullanılan klimalarla ilgili mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de belirli periyotlarda uygulanması gereken klima ve bakteri temizliğidir

Cam filmi sürücüleri kaza anında da korumaya yardımcı olur. Kaza anında kırılan cam parçaları cam filmi bulunması halinde araç içine dağılmaz. Aynı zamanda camın ufak darbeler ile çizilmesini engeller. 

Oto cam filmi koruyuculuk özelliği sayesinde araç koltuk döşemelerinin renklerini de korur. Koltuk döşemelerindeki renklerin solmasının önüne geçer. Ayrıca koltuk döşemelerindeki inatçı lekelerden rahatsız olan sürücüler için de AUTO KING uzmanlığı ile leke çıkarma işlemleri uygulanabilir.

Araç cam filminin AUTO KING kalite ve güvencesi ile uygulanma süresi yaklaşık olarak 1 saattir. AUTO KING oto cam filmi hizmetini son teknolojiyle üretilen aparatlar kullanarak uygular. 

Cam Filmi uygulanan araç camları eskisinden daha dayanıklı ve koruyucu hale gelir. Cam filminin kullanım süresi aracın bulunduğu koşullara ve kullanım sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Araç cam filmi uygulandıktan sonra değiştirilip yeniden uygulanabilir.

AUTO KING tüm sürücülerin beklentilerine yanıt verecek koruma hizmetleri ile Türkiye ve dünyada adından kalite ile söz ettirmektedir. Otomobilinin dış görünümünü iyileştirmek ve ilk günkü gibi dikkat çekici olmasını sağlamak amacıyla boya koruma uygulamalarının yanı sıra cam filmi uygulaması ile de aracın camlarını korur.

Cam filmi uygulaması için size en yakın AUTO KING noktasından online randevu talebi oluşturabilirsiniz.Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.